
Zuidvliet 38 · Leeuwarden
Kapsalon Scissors
Knippen & epileren: loop gewoon binnen.
Voor dames, heren & kinderen
Voor alle knipbeurten en epileren is geen afspraak nodig. Haar verven of een uitgebreide behandeling? Bel of kom even langs.
Heb je vragen? Vraag het meteen aan onze chatbotZonder afspraak
Gewoon binnenlopen? Geen probleem!
Voor alle knipbeurten en het epileren kun je gewoon bij ons binnenlopen. Een afspraak maken is hiervoor niet nodig.
- Alle knipbeurten, voor dames en heren
- Epileren
Heb je haast of wil je op een vast tijdstip terecht? Bel ons, dan plannen we samen een afspraak in.
Eerst even contact
Een kleurbehandeling of uitgebreide behandeling?
Voor het verven van je haar en grotere behandelingen vragen we je om vooraf even te bellen of bij ons langs te komen. Zo kunnen we samen de mogelijkheden bespreken en voldoende tijd voor je behandeling inplannen.
- Haar verven en kleurbehandelingen
- Grote of uitgebreide haarbehandelingen
Vraag het onze hulp
Binnenlopen of eerst bellen?
Typ je behandeling en je krijgt direct antwoord, op basis van de informatie op deze website.
Helder & overzichtelijk
Onze prijzen
Een frisse look, voor iedereen.
Knippen en epileren zonder afspraak.
Kies uw prijslijst
Heren – Prijslijst
- Knippen heren€20
- Knippen + baard€29
- Baard volledig€10
- Wassen€5
- Knippen + wassen€25
- Knippen volledige beurtKnippen, baard en waxen€35
- Waxen oren en neusvanaf €4
- Heren vervenvanaf €35
Alle behandelingen
| Behandeling | Prijs |
|---|---|
| Knippen dames | €20 |
| Knippen heren | €20 |
| Knippen kinderen | €20 |
| Wassen | €5 |
| Knippen + wassen | €25 |
| Knippen + baard | €29 |
| Wenkbrauwen epileren | €13 |
| Wenkbrauwen epileren + verven | €20 |
| Professionele make-up | vanaf €50 |
| Opsteken | vanaf €55 |
| Föhnen | vanaf €25 |
| Uitgroei verven | vanaf €45 |
| Blonderen/highlights | Prijs op aanvraag |
| Gezichtsbehandeling | Half uur €35 · 1 uur €55 |
| Gezicht waxen | Prijs op aanvraag |
| Laser | Prijs op aanvraag |
Staat uw behandeling er niet tussen, of weet u niet wat bij u past? Bel gerust — we denken graag met u mee.
Bel onsOver ons
Welkom bij
Kapsalon Scissors
- Sinds 2004 op het Vliet
- Meer dan 20 jaar in Leeuwarden
- Grote, ruime salon
- Aparte wachtruimte voor dames en heren
Sinds 2004 staan we op het Vliet in Leeuwarden. Al meer dan twintig jaar een vertrouwde naam bij veel mensen in de stad — je komt hier niet voor het eerst binnen, en dat voelt meteen bekend.
We zijn een betrouwbare kapsalon: duidelijke prijzen, eerlijk advies en een behandeling zoals je die verwacht. Knippen of epileren? Loop gewoon binnen.
Onze zaak is groot en ruim opgezet, dus er is altijd plek. De ruimte is in tweeën verdeeld: een eigen wachtruimte voor dames en een eigen wachtruimte voor heren. Zo wacht je in alle rust, op de plek die bij je past.
Knippen en epileren zonder afspraak; voor kleur en grotere behandelingen even bellen.
Uit onze salon
Een greep uit ons werk
Een impressie van ons werk in de salon. Deze foto’s zijn voorbeelden van hoe wij werken — we doen meer dan hier te zien is.







Met de auto
Parkeren in de buurt
Betaald aan het Zuidvliet, of gratis aan het Noordvliet met een korte wandeling naar de salon.
Betaald parkeren
Zuidvliet
Ca. €0,70–€1,00
Voor een knipbeurt is dit meestal voldoende parkeergeld. Dit is een inschatting; de kosten hangen af van je parkeerduur. Controleer het actuele tarief bij de parkeerautomaat.
Je kunt de parkeerkosten ook gewoon via een app op je telefoon betalen.
Route naar ZuidvlietGratis parkeren
Noordvliet
3–5 minuten lopen
Parkeer gratis aan het Noordvliet en wandel naar ons aan Zuidvliet 38. Een fijne optie als je wat langer bij ons blijft. Let altijd op de parkeerborden ter plaatse.
Route naar NoordvlietContact
Kom gerust langs
Voor knippen en epileren loop je gewoon binnen. Voor verven of een grotere behandeling: bel of kom even langs.
Kapsalon ScissorsZuidvliet 38
8921 BL Leeuwarden
Openingstijden
- maandag
- 10:00–18:00
- dinsdag
- 10:00–18:00
- woensdag
- 10:00–18:00
- donderdag
- 10:00–20:00
- vrijdag
- 10:00–18:00
- zaterdag
- 09:00–17:00
- zondag
- Gesloten